Świat według Clarksona 2 (Nowe wydanie) - Jeremy Clarkson

Świat według Clarksona 2 (Nowe wydanie)

Świat według Clarksona 2 (Nowe wydanie) By Jeremy Clarkson

  • Genre: Humor
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Świat według Clarksona 2 (Nowe wydanie) read description and reviews

Book ➲ "Świat według Clarksona 2 (Nowe wydanie)" Audiobook ➲ "Świat według Clarksona 2 (Nowe wydanie)"

Krytyk filmowy, wędkarz, doradca rządowy, pilot myśliwca F-15, ­darczyńca, zapalony miłośnik rock and rolla – to ledwie kilka z ról, w jakie wciela się w swojej nowej książce Jeremy Clarkson.

W drugiej części bestsellerowego Świata według Clarksona ten przewrotny brytyjski dziennikarz i błyskotliwy obserwator rzeczywistości po raz kolejny przeciwstawia zdrowy rozsądek absurdom ­życia w nowoczesnym, poprawnym politycznie społeczeństwie.

Clarkson opowiada o swoich problemach z telefonami komórkowymi oraz o nieustannej walce z inspektorami BHP i ekologami, zajmuje stanowisko w sprawie wymyślnych imion i ­tatuaży, i wyjaśnia, jak to się stało, że zrzucił bombę na Północną Karolinę.

Co wynikło ze spotkania Clarksona z Davidem Beck­hamem? Który naród wydał na świat najwięcej wynalazców? Dlaczego nie warto być posiadaczem ekskluzywnej karty kredytowej?

O tym wszystkim przeczytacie w absolutnie niepoprawnym, obrazoburczym, prześmiewczym i szokującym, ale przede wszystkim niesamowicie zabawnym Świecie według Clarksona 2.

Świat według Clarksona 2 (Nowe wydanie) book review; Świat według Clarksona 2 (Nowe wydanie) book description; Jeremy Clarkson; Humor books

Leave a review about this book